russitemail
Pieslēgties
Pirkumu grozs
0 0.00
Auto ķīmija Gaisa atsvaidzinātāji Eļļas Auto spuldzes Vējstiklu slotiņas Auto paklājiņi Sēdekļu pārvalki

Piegāde un Garantija

 

Interneta veikals www.autoduals.lv padara iepirkšanos vienkāršu un ērtu - izdari pasūtījumu, izvēlies vēlamo piegādes veidu, apmaksā rēķinu ar bankas pārskaitījumu un saņem savu jauno pirkumu maksimāli ātri. Zemāk Tu vari iepazīties ar preču piegādes veidiem un redzēt cik tas Tev maksās. Kad pasūtījumu būsi veicis - mēs Tevi informēsim e-pastā par tālāko Tava pasūtījuma gaitu līdz pat brīdim, kad būsi to saņēmis.

 

Preču piegāde
 

Preču iegāde

AutoDuals veikalos

Par preču pieejamību, interesējieties

zvanot uz AutoDuals veikaliem.

Kontaktinformāciju meklē šeit: AutoDuals veikali

 

Piegāde uz adresi

 

Saņemšana 1-3 darba dienu laikā pēc apmaksas veikšanas*;

 

* Preču piegāde ir paredzēta līdz mājas ārdurvīm Jūsu pasūtījumā norādītajā adresē. Prece netiek piegādāta uz vietām, kur transporta līdzekļiem aizliegts apstāties. Šajos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko vietu, kur apstāšanās ir iespējama.

Preces tiek piegādātas darba dienās laikā no 
9:00 līdz 17:00!

Piegādes cena:

 

4.99 €

 

BEZMAKSAS pasūtījumam virs 50

MINIMĀLAIS PASŪTĪJUMS 10Eur

Apmaksā internetbankā ar bankas pārskaitījumu.

 

Piegāde uz

izņemšanas punktiem

Saņemšana 1-3 darba dienu laikā pēc apmaksas veikšanas*;

 

Venipak Pickup izņemšanas punkti

 

Piegādes cena:

 

3.50 € Rīga

4.00 € Latvija

MINIMĀLAIS PASŪTĪJUMS 10Eur

BEZMAKSAS pasūtījumam virs 50

 

Apmaksā internetbankā ar bankas pārskaitījumu.

 

Piegāde uz
Omniva pakomātiem

Saņemšana 1-3 darba dienu laikā pēc apmaksas veikšanas*;

Sūtījums nonāk galamērķa pakomātā nākamajā dienā pēc nosūtīšanas līdz “Sūtījumu izņemšanas” laikam, izņemot svētdienas.

 

Omniva pakomātu adreses

 

Svarīgi! Izmērs: 38x39x64cm. Max svars 30 kg

 

Piegādes cena:

 

3.50  Latvija

BEZMAKSAS pasūtījumam virs 50

MINIMĀLAIS PASŪTĪJUMS 10Eur

Apmaksā internetbankā ar bankas pārskaitījumu.


*Precēm pēc pasūtījuma piegādes laiks 5-20 darba dienas.

Sadarbībā ar

                      

 

Kā iepirkties?

Pasūtījumus var veikt jebkurā diennakts laikā, atlasot preces internetā un pirkuma noformēšanai nav nepieciešama reģistrēšanās.

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 9.00 līdz 17.00. Pēc pasūtījuma apstrādes, nepieciešamības gadījumā, ar Jums sazināsies www.autoduals.lv pārstāvis, lai precizētu nepieciešamo informāciju un apstiprinātu pasūtījumu.

Reģistrācija notiek automātiski pie pirmā pirkuma veikšanas. Jums uz e-pastu tiks nosūtīta parole.

Pasūtījumu apstrāde notiek vienas darba dienas laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.

www.autoduals.lv patur tiesības pasūtījumus apstrādāt tikai pēc apmaksas saņemšanas.

Preču cenas ir norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli 21% un 12% (medikamenti un medicīniskas ierīces atbilstoši PVN likuma 42.panta pirmajā un otrajā daļā noteiktajam). Cenā nav iekļauta maksa par piegādi.  Minimālais pasūtījums 10Eur. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 Eur.

Ja precei ir piemērota akcijas cena, tad tā ir spēkā jebkuram pircējam un ir aktuālā pārdošanas cena.

Preču atlikumiem ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek reizi dienā. Ja Jūsu izvēlētā prece nebūs pieejama, pēc Jūsu pieprasījuma, mēs piedāvāsim tās aizvietošanu ar līdzvērtīgu vai saņemšanu līdz ar jaunu preču pievedumu.

 

Norēķinu veidi

  • Privātpersonām

www.autoduals.lv i-veikalā iespējams veikt apmaksu tikai ar pārskaitījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Preci varēsiet saņemt pēc tam, kad www.autoduals.lv būs saņēmis pasūtījuma apmaksu. Preces izsniegšanas brīdī Jūs saņemsiet preču pavadzīmi.

  • Juridiskām personām

Veicot apmaksu ar pārskaitījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts avansa rēķins, kas jāapmaksā pirms preces saņemšanas, ja vien nav noslēgts sadarbības līgums, kas paredz citus nosacījumus.
SVARĪGI: pasūtījuma saņēmējam obligāti jāiesniedz uzņēmuma izsniegta pilnvara un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Kopā ar pasūtījumu tiek izsniegta pavadzīme.

 

Atteikuma tiesības

Balstoties uz Latvijas Ministru kabineta noteikumu „Noteikumi par distances līgumu” klientam ir tiesības, neuzrādot atteikšanās iemeslu, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no www.autoduals.lv iegādātās preces un atdot to atpakaļ pārdevējam.


Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.


Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.


Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.


Lai izmantotu atteikuma tiesības:

  • Lūdzam informēt SIA ‘’TSC Duals’’ par lēmumu atteikties no šī līguma pa tālruni +371 29373739 vai pa e-pastu iveikals@tscduals.lv.
  • Aizpildiet veidlapu par atteikuma tiesību izmantošanu.
  • Aizpildīto veidlapu nosūtiet elektroniski uz e-pastu iveikals@tscduals.lv vai pa pastu SIA ‘’TSC Duals’’, juridiskā adrese: ''Baltegles'', Ķekava, Ķekavas novads, Latvija, LV-2123.
  • Nogādājiet preci un pirkuma apliecinošu dokumentu SIA ‘’TSC Duals’’, ''Baltegles'', Ķekava, Ķekavas novads, Latvija, LV-2123 (sūtīšanas izmaksas būs jāsedz Jums).


Svarīgi! Precei ir jābūt pilnā komplektācijā un tā nebojātā (nesaburzītā, nesaplēstā vai kā savādāk nederfomējušā) oriģinālajā iepakojumā!


Ja Jūs atteiksieties no šī līguma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam. Jebkurā gadījumā no Jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.


Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka ka, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
1. Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;
2. Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai ja prece ir nepārprotami personalizēta;
3. Prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
4. Prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;
5. Prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai;
6. Prece ir mehāniski un/vai vizuāli bojāta, ir samazinājusies preces vērtība.

Svarīgi! Atteikuma tiesības neattiecas uz precēm Pēc pasūtījuma, kas izgatavotas konkrētam auto modelim, t.i. auto sēdekļu pārvalki modeļiem, auduma paklājiņi modeļiem un gumijas paklājiņi modeļiem. Šīs preces nav iespējams atgriezt atpakaļ pārdevējam.

 

Lejupielādēt atteikuma veidlapu.

 

Garantija

Precēm, kuras iegādātas www.autoduals.lv, ja tas norādīts preces aprakstā, tiek nodrošināta ražotāja garantija.

Ražotāja noteiktā garantija parasti ir 2 gadi, bet tas var būt arī īsāks vai garāks termiņš.

Ja ražotājs ir noteicis garantijas termiņu, kas ir mazāks par diviem gadiem, patērētājs ir tiesīgs divu gadu laikā no pirkuma brīža iesniegt prasību par preces neatbilstību līguma noteikumiem.

Ražotāja garantija ir spēkā, ja pircējs var uzrādīt:

1. Pirkuma apliecinošu dokumentu (čeku vai pavadzīmi).
2. Aizpildītu ražotāja garantijas talonu.

Lai saņemtu ražotāja garantijas pakalpojumus, Patērētājam nepieciešams nogādāt preci kādā no AutoDuals veikaliem. Izmaksas, kas saistītas ar preces transportēšanu, sedz Patērētājs.

Ražotāja garantijas nosacījumi neattiecas uz aksesuāriem, izejmateriāliem, barošanas elementiem un piederumiem ar ierobežotu resursu.

Ražotāja garantija nav spēkā, ja preces bojājumi radušies Patērētāja vainas dēļ:

1. Precei ir garantijas plombu, sērijas numuru bojājumi.
2. Prece nav lietota atbilstoši tam paredzētajam mērķim vai nav ievērota preces lietošanas instrukcija.
3. Precei ir mehāniski bojājumi.
4. Precei ir bojājumi, kuri radušies sadzīves un ārējo faktoru dēļ, piemēram - mitrums, triecieni, skrāpējumi.
5. Precei veikts remonts nesertificētā servisa centrā.
6. Precei izmantoti nepiemēroti piederumi, barošanas elementi, izejmateriāli, un ja tas izraisījis preces bojājumus.
7. Prece ir izmantota ražošanas vai profesionāliem mērķiem.
8. Precei ir radušies bojājumi nepareizas transportēšanas rezultātā.

Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteiktās tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

 

Lejupielādēt garantijas noteikumus.

 

Strīdu risināšana

Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi iveikals@tscduals.lv vai rakstveidā uz adresi ''Baltegles'', Ķekava, Ķekavas novads, Latvija, LV-2123, ‘’TSC Duals’’ SIA.

Sūdzība tiks izskatīta 7 (septiņu) darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

  • vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
  • iesnieguma iesniegšanas datumu;
  • srīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

 

Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

Platforma strīdu risināšanai tiešsaistē (ārējā saite).

Strīdu risināšanas process (ārējā saite).

Ārpustiesas strīdu risinātāju datubāze (ārējā saite).