Atteikuma tiesības

Balstoties uz Latvijas Ministru kabineta noteikumu „Noteikumi par distances līgumu” klientam ir tiesības, neuzrādot atteikšanās iemeslu, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no www.autoduals.lv iegādātās preces un atdot to atpakaļ pārdevējam.


Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.


Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.


Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.


Lai izmantotu atteikuma tiesības:

  • Lūdzam informēt SIA ‘’TSC Duals’’ par lēmumu atteikties no šī līguma pa tālruni +371 29373739 vai pa e-pastu iveikals@tscduals.lv.
  • Aizpildiet veidlapu par atteikuma tiesību izmantošanu.
  • Aizpildīto veidlapu nosūtiet elektroniski uz e-pastu iveikals@tscduals.lv vai pa pastu SIA ‘’TSC Duals’’, juridiskā adrese: ''Baltegles'', Ķekava, Ķekavas novads, Latvija, LV-2123.
  • Nogādājiet preci un pirkuma apliecinošu dokumentu SIA ‘’TSC Duals’’, ''Baltegles'', Ķekava, Ķekavas novads, Latvija, LV-2123 (sūtīšanas izmaksas būs jāsedz Jums).


Svarīgi! Precei ir jābūt pilnā komplektācijā un tā nebojātā (nesaburzītā, nesaplēstā vai kā savādāk nederfomējušā) oriģinālajā iepakojumā!


Ja Jūs atteiksieties no šī līguma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam. Jebkurā gadījumā no Jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.


Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka ka, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
1. Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;
2. Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai ja prece ir nepārprotami personalizēta;
3. Prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
4. Prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;
5. Prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai;
6. Prece ir mehāniski un/vai vizuāli bojāta, ir samazinājusies preces vērtība.

Svarīgi! Atteikuma tiesības neattiecas uz precēm Pēc pasūtījuma, kas izgatavotas konkrētam auto modelim, t.i. auduma paklājiņi modeļiem. Šīs preces nav iespējams atgriezt atpakaļ pārdevējam.

 

Lejupielādēt atteikuma veidlapu.

BEZMAKSAS PIEGĀDE*
RAŽOTĀJA GARANTIJA

IZDEVĪGAS CENAS

+371-29373739
P-PK 9-17
KATEGORIJAS
Rādīt visas kategorijas